Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale sanitare (67 de repere)

Număr anunț
DA21742587
Autoritate contractantă
Jandarmeria Romana - U.M. 0260 Bucuresti (CUI 4192774)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.271,65 RON
Valoare atribuită
7.271,65 RON
Data publicării
14.11.2018 11:33
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.271,65 RON

din 7.271,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.