Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONFORM DESCRIERE

Număr anunț
DA21737969
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
AAA BIROTICA SRL (CUI RO15777588)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,12 RON
Valoare atribuită
356,12 RON
Data publicării
14.11.2018 08:33
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,12 RON

din 356,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.