Număr anunț
DA22213366
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.28 (CUI 24130717)
Furnizor / câștigător
TOP HUMAN TARGET EXPERT SRL (CUI 38224234)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.785 RON
Valoare atribuită
4.785 RON
Data publicării
14.01.2019 11:34
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.785 RON

din 4.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.