Ofertă acceptată
Cumpărare directă
xpert tehnic si financiar cooptat comisie de evaluare pentru doua Proceduri simplificate Strazi
- Număr anunț
- DA22218222
- Autoritate contractantă
- Comuna Varadia de Mures (CUI 3519208)
- Furnizor / câștigător
- SEAL CONTROL & CONSULTING SRL (CUI RO29217386)
- Cod CPV
- 71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 17:22
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 17:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.500 RON
din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro