Ofertă acceptată
Cumpărare directă
R-X063.1 - Tuburi de centrifuga din PP, 50ml, 29x117mm, libere de metale 500buc/set
- Număr anunț
- DA21747012
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI RO16315943)
- Cod CPV
- 44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.150 RON
- Valoare atribuită
- 7.150 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:09
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.150 RON
din 7.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro