Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii receptie,planificare financiara ,facturare si pastrarea evidentelor

Număr anunț
DA22210557
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
Furnizor / câștigător
SANDU EMILIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35370898)
Cod CPV
79992000-4 · Servicii de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.900 RON
Valoare atribuită
9.900 RON
Data publicării
14.01.2019 09:02
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.900 RON

din 9.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.