Ofertă acceptată Cumpărare directă

RENNS cf. HG777/2016 - Registrul Electronic National de Nomenclatura Stradala

Număr anunț
DA22203500
Autoritate contractantă
COMUNA SINNICOLAU ROMAN (CUI 15651970)
Furnizor / câștigător
MICRO MAPPER SRL (CUI RO14352309)
Cod CPV
79996100-3 · Gestionare a registrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.176 RON
Valoare atribuită
10.176 RON
Data publicării
11.01.2019 08:59
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.176 RON

din 10.176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.