Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciocan demolator electric (picamer)

Număr anunț
DA21744840
Autoritate contractantă
R 16029704 SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.218,49 RON
Valoare atribuită
6.218,49 RON
Data publicării
14.11.2018 12:53
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.218,49 RON

din 6.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.