Ofertă acceptată Cumpărare directă

telemea bivolita vid

Număr anunț
DA21401724
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 15277175)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,41 RON
Valoare atribuită
102,41 RON
Data publicării
05.10.2018 13:09
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,41 RON

din 102,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.