Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale constructie refacere acoperis Cabana Varsatura
- Număr anunț
- DA21745255
- Autoritate contractantă
- Administratia Parcului Natural Balta Mica a Brailei R.A. (CUI RO25646725)
- Furnizor / câștigător
- STADIAL PROD COM SRL (CUI RO4585013)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.387 RON
- Valoare atribuită
- 6.387 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 13:09
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.387 RON
din 6.387 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro