Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala in vederea prinderii si eutanasierii cainilor fara stapan

Număr anunț
DA22215755
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
S.C.MEDRALMAFARM S.R.L. (CUI 9771912)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.500 RON
Valoare atribuită
40.500 RON
Data publicării
14.01.2019 13:36
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.500 RON

din 40.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.