Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica mini jumbo alb 2 straturi A+Sano Hn-Techno 4L sapun lichid

Număr anunț
DA22219571
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
409,90 RON
Valoare atribuită
409,90 RON
Data publicării
15.01.2019 09:33
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,90 RON

din 409,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.