Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CONSTRUIRE CAPELA MORTUARA - loc. FIZESU GHERLII
- Număr anunț
- DA21744948
- Autoritate contractantă
- COMUNA FIZESU-GHERLII (CONSILIUL LOCAL FIZESU GHERLII) (CUI 4288225)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45212360-7 · Lucrari de constructii de cladiri religioase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223.285,85 RON
- Valoare finală
- 224.000 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 12:57
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.