Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de refacere a infrastructurii locale drum de exploatare in extravilan comuna Danesti
- Număr anunț
- DA21742195
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4246157)
- Furnizor / câștigător
- BALAST CENTRUM SRL (CUI RO17542960)
- Cod CPV
- 45233330-1 · Lucrari de fundatie pentru drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.773,29 RON
- Valoare atribuită
- 199.773,29 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 11:19
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199.773,29 RON
din 199.773,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro