Ofertă acceptată Cumpărare directă

"PT+EXECUTIE UTILITATI PRUNDULUI - CJ BN"

Număr anunț
DA21737565
Autoritate contractantă
Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
Furnizor / câștigător
RECORD SRL (CUI RO562467)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449.761,78 RON
Valoare atribuită
449.761,78 RON
Data publicării
14.11.2018 07:51
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449.761,78 RON

din 449.761,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.