Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Completare sistem clasic de producere apa calda menajera cu sisteme care utilizeaza energia solara

Număr anunț
DA21735046
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
45261215-4 · Lucrari de acoperire cu panouri solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158.283 RON
Valoare atribuită
157.987,24 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 14:47
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157.987,24 RON

din 158.283 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 295,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.