Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Completare sistem clasic de producere apa calda menajera cu sisteme care utilizeaza energia solara
- Număr anunț
- DA21734848
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
- Cod CPV
- 45261215-4 · Lucrari de acoperire cu panouri solare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167.550 RON
- Valoare atribuită
- 167.351,18 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.11.2018 14:41
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
167.351,18 RON
din 167.550 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 198,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.