Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare mar pentru programul corn si lapte in scoli pentru Scolile comuna dagata, Iasi

Număr anunț
DA22225998
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.359,20 RON
Valoare atribuită
16.359,20 RON
Data publicării
16.01.2019 07:52
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.359,20 RON

din 16.359,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.