Ofertă acceptată Cumpărare directă

PORTOCALE

Număr anunț
DA22225793
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI RO18907097)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,50 RON
Valoare atribuită
130,50 RON
Data publicării
15.01.2019 19:01
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,50 RON

din 130,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.