Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse alimentare de origine animala
- Număr anunț
- DA22224786
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
- Furnizor / câștigător
- COGELAND SRL (CUI RO15871487)
- Cod CPV
- 03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882,64 RON
- Valoare atribuită
- 882,64 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:57
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882,64 RON
din 882,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro