Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII LUNARE DE REPARARE SI INTRETINERE A 11 COPIATOARE LA ICECHIM
- Număr anunț
- DA22224543
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L. (CUI RO26185328)
- Cod CPV
- 50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.084 RON
- Valoare atribuită
- 9.084 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:39
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.084 RON
din 9.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro