Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOI DE DAFIN 5 GR

Număr anunț
DA22224301
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 23 MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170968)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
03132000-5 · Condimente neprelucrate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,04 RON
Valoare atribuită
11,04 RON
Data publicării
15.01.2019 14:24
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,04 RON

din 11,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.