Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,5% sub estimat

EXTINDERE RETEA DE CANALIZARE SI RACORDARE CONSUMATORI LA SISTEMUL DE CANALIZARE IN LOC. MARGINA COL

Număr anunț
DA21723397
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278.655 RON
Valoare atribuită
252.097,75 RON 9,5% sub estimat
Data publicării
12.11.2018 16:35
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252.097,75 RON

din 278.655 RON estimat 9,5%

Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 26.557,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.