Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat

MOTORINA EURO DIESEL

Număr anunț
DA22220482
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.580 RON
Valoare atribuită
4.520 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
15.01.2019 10:22
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.520 RON

din 4.580 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.