Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii pentru transport deșeuri medicale
- Număr anunț
- DA22230056
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494,40 RON
- Valoare atribuită
- 494,40 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 12:23
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
494,40 RON
din 494,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro