Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service IT NUMAR REFERINTA: Service IT COD SI DENUMIRE CPV: 72500000-0 SERVICII INFORMATICE (R

Număr anunț
DA21742538
Autoritate contractantă
liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI RO12059460)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,03 RON
Valoare atribuită
84,03 RON
Data publicării
14.11.2018 11:32
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,03 RON

din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.