Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX313 Fir polipropilena 2/0, l=75cm, ac 30 mm, 1/2 cerc, varf rotund
- Număr anunț
- DA22225975
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.312,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.312,44 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 07:42
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.312,44 RON
din 1.312,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro