Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE DISTRIBUTIE CD 2-11 400kVA SDEE FOCSANI

Număr anunț
DA22223344
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
Cod CPV
31214510-7 · Tablouri de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.388 RON
Valoare atribuită
15.388 RON
Data publicării
15.01.2019 13:25
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.388 RON

din 15.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.