Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE ALIMENTARE
- Număr anunț
- DA22220039
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
- Furnizor / câștigător
- LEOSIM SRL (CUI RO15391420)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.612,50 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 09:58
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.612,50 RON
din 2.612,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro