Ofertă refuzată Cumpărare directă

Gazduire Server Dedicat v1

Număr anunț
DA22202900
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Concordia Chiajna (CUI RO18282850)
Furnizor / câștigător
CH-NET SRL (CUI RO17644952)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare finală
7.200 RON
Data publicării
10.01.2019 22:44
Data finalizării
16.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.