Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE GRADINITA

Număr anunț
DA22226148
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MARESAL ALEXANDRU AVERESCU" ADJUD (CUI 4350734)
Furnizor / câștigător
SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
926,96 RON
Valoare atribuită
926,96 RON
Data publicării
16.01.2019 08:20
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

926,96 RON

din 926,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.