- Număr anunț
- DA22225637
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,40 RON
- Valoare atribuită
- 286,40 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 16:26
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,40 RON
din 286,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro