Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat

CARNATI TARANESTI

Număr anunț
DA22222606
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
COMIGA PROD IMPEX SRL (CUI RO3821620)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,40 RON
Valoare atribuită
192 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
15.01.2019 12:31
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192 RON

din 206,40 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 14,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.