Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,2% sub estimat
KAIZER
- Număr anunț
- DA22222485
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
- Furnizor / câștigător
- COMIGA PROD IMPEX SRL (CUI RO3821620)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267 RON
- Valoare atribuită
- 239,85 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 12:21
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239,85 RON
din 267 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 27,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.