Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,0% sub estimat

SUNCULITA TARANEASACA

Număr anunț
DA22222240
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
COMIGA PROD IMPEX SRL (CUI RO3821620)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,88 RON
Valoare atribuită
220,80 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
15.01.2019 12:05
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,80 RON

din 239,88 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 19,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.