Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpa dezosata fara piele pui

Număr anunț
DA22220170
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ACADEMIA PITICILOR (CUI 17971440)
Furnizor / câștigător
SERVICESAT SRL (CUI 23271874)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,56 RON
Valoare atribuită
268,56 RON
Data publicării
15.01.2019 10:05
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,56 RON

din 268,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.