Ofertă acceptată Cumpărare directă

FULGI DE CARTOFI,GRIS 1 KG, MORCOVI, CRENVURSTI DE PORC, SARDINE IN ULEI SAU SOS TOMAT 200 gr

Număr anunț
DA22224108
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15312000-8 · Produse din cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.709,30 RON
Valoare atribuită
11.709,30 RON
Data publicării
15.01.2019 14:12
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.709,30 RON

din 11.709,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.