Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare lapte UHT pentru program corn si lapte pentru scolile dagata, Iasi

Număr anunț
DA22226330
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.009,60 RON
Valoare atribuită
39.009,60 RON
Data publicării
16.01.2019 08:41
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.009,60 RON

din 39.009,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.