Ofertă acceptată Cumpărare directă

executie instalatii electrice

Număr anunț
DA21402085
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION GH.PLESA" ALMAJ (CUI 15006052)
Furnizor / câștigător
PRAMELTERRA S.R.L. (CUI 38887075)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
05.10.2018 13:23
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.