Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE FORD TRANSIT MICROBUZ

Număr anunț
DA21401602
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 MARASESTI (CUI 4410674)
Furnizor / câștigător
SERVICE AUTONOV SRL (CUI RO15166002)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290,75 RON
Valoare atribuită
1.290,75 RON
Data publicării
05.10.2018 13:04
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290,75 RON

din 1.290,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.