- Număr anunț
- DA22222273
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA EUROPA TG MURES (CUI 25109756)
- Furnizor / câștigător
- FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
- Cod CPV
- 15512000-0 · Smantana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,36 RON
- Valoare atribuită
- 219,36 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 12:07
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 11:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,36 RON
din 219,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro