Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparat / înlocuit piese Skoda Octavia conform deviz

Număr anunț
DA21400100
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
AUTEC AUTOTECHNIK SRL (CUI RO11557890)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,17 RON
Valoare atribuită
521,17 RON
Data publicării
05.10.2018 12:01
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,17 RON

din 521,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.