Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERII PRIME/ METRO

Număr anunț
DA22230169
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,30 RON
Valoare atribuită
786,30 RON
Data publicării
16.01.2019 12:29
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,30 RON

din 786,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.