Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Interventie service Analizor automat biochimie BC1200 Snibe
- Număr anunț
- DA21395899
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.897 RON
- Valoare atribuită
- 1.897 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 09:12
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.897 RON
din 1.897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro