Ofertă acceptată Cumpărare directă

corn cu vanilie

Număr anunț
DA22228524
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
Furnizor / câștigător
IRINEL & GEORGEL SRL (CUI 15250080)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
16.01.2019 11:00
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.