Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de furnizare si livrare produse agroalimentare conform ofertei nr13/11.01.2019 CPV1589730-5

Număr anunț
DA22226638
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC,,SFINTII KIRIL SI METODII'' DUDESTII VECHI (CUI 4483625)
Furnizor / câștigător
MAT-BONAGRO SRL (CUI RO5438975)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.945 RON
Valoare atribuită
35.945 RON
Data publicării
16.01.2019 09:09
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.945 RON

din 35.945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.