Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte UHT semidegresat 1,8% grasime, 3,2 % proteine, 200ml

Număr anunț
DA21744029
Autoritate contractantă
Comuna Tiganasi (Primaria Comunei Tiganasi) (CUI 4540259)
Furnizor / câștigător
DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.104 RON
Valoare atribuită
34.104 RON
Data publicării
14.11.2018 12:25
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.104 RON

din 34.104 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.