Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22223575
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
Furnizor / câștigător
GALERIILE DACIA FELIX S.A. (CUI RO238640)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.247,33 RON
Valoare atribuită
1.247,33 RON
Data publicării
15.01.2019 13:40
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.247,33 RON

din 1.247,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.