Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETECTOR GAZ (SENZOR 220V IESIRE 9-12V 3A)
- Număr anunț
- DA21402502
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 42514000-2 · Dispozitive si aparate de filtrare sau de purificare a gazelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,78 RON
- Valoare atribuită
- 63,78 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 13:44
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,78 RON
din 63,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro