Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TETATOX VACCIN TET. ADS. *0.5 ML *10 Fi. (BBNCIPD)
- Număr anunț
- DA22224329
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.991 RON
- Valoare atribuită
- 16.991 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:26
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.991 RON
din 16.991 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro